Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Biała

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

101 000 zł3 001 m² 33,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca wśród natury? Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 3001 m2 położoną w Białej (działka nr 123/2), gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 498 m² 116,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka niezabudowana w Białej, gmina Wieleń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę o powierzchni 1498 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

145 000 zł2 700 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka ze stawem w miejscowości Biała 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biała

Biała,śląskie

185 000 zł3 797 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna położona w miejscowości Biała w gminie Kłobuck, położona przy drodze Częstochowa-Kamyk w odległości kilku kilometrów od granicy Częstochowy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Biała

Biała,dolnośląskie

830 000 zł90 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom. Biała pod ślężą. Prezentujemy unikatową ofertę - domy o powierzchni 90 m w miejscowości Biała. Położenie u podnóża Góry Ślęży gwarantuje niespotykany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 823 m² 78,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3823 m w miejscowości Biała. Kluczowe informacje: - lokalizacja: zaledwie kilka minut od granicy Tarnowa. - wymiary: działka o regularnych wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biała

Biała,łódzkie

800 000 zł225 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowy dom na działce ze stawem Powierzchnia 185m2 , na parterze 130m2 na piętrze koło 60m2, garaż nowy blaszany o powierzchni 25m, dodatkowo 2 pomieszczenia o powierzchni 40m2 które mogą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biała

Biała,łódzkie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę wynajmu hostelu na 40 osób, 13 pokoi w Białej koło Zgierza Hostel wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 30 00 m 2 , w kształcie prostokąta o szerokim,.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. ok. 1600 m 2 , w kształcie prostokąta. Działka narożna -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Biała,wielkopolskie

670 000 zł132 m² 5 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł4 669 m² 79,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę usługowo-mieszkaniową o powierzchni 4669 m2 w miejscowości Biała (gm.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 870 m² 80,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białej budowlana Powierzchnia 3870m2, znajduje się w lesie, dojazd drogą gminną. Szerokość frontu 27m, ogrodzona w całości siatką, na froncie brama z furtką. Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Biała

Biała,śląskie

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro bloom nieruchomosci Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 174 m . To idealna propozycja dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł8 790 m² 15,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości phinance zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Biała przy ulicy Sadowej w gminie Kłobuck. Lokalizacja i oznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biała

Biała,zachodniopomorskie

169 000 zł4 900 m² 34,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 35 zł/m2 Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 4900 m2 położoną w Białej (działka nr 105/2), gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Miejscowość leży przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biała

Biała,małopolskie

103 000 zł1 082 m² 95,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia w tej lokalizacji działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Biała pod Tarnowem. Powierzchnie działki to 10,82 ara. Działka powstała z podziału większej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 019 m² 117,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białej przy ul. Longinusa Podbipięty to oferta dla osób, które chcą zacząć budowę bez miesięcy oczekiwania na dokumenty. Warunki Zabudowy są już wydane, a prawomocne zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 501 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną w miejscowości Biała powiat Zgierski. Rozpoczęty proces uzyskania warunków zabudowy! Prezentujemy działkę rolną o powierzchni 4501 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biała

Biała,zachodniopomorskie

249 000 zł9 010 m² 27,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca wśród natury z atrakcyjną ceną? Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 9010 m2 położoną w Białej, gmina Dobrzany, powiat stargardzki, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

920 000 zł100,85 m² 9 122,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:940 m²

Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Białej koło Chojnowa Dom otoczony jest zadbanym ogrodem z wieloma gatunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Biała,opolskie

285 000 zł113 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Apartament o pow. 113 m2 składające się z 4 pokoi, kuchni z osobną spiżarką, łazienki z wanną Salon z wykuszem okiennym z oknami wychodzącymi na główną ulicę. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Biała

Biała,łódzkie

2 880 zł240 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę wynajmu hali o pow. od 240 m2 do 1.200 m2 w pobliżu miejscowości Biała w gminie Zgierz Część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Biała

Biała,łódzkie

69 000 zł1 475 m² 46,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o walorach rekreacyjno - wypoczynkowych położona w malowniczo położonej miejscowości Biała w gminie Sulejów nad rzeką Pilicą. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 400 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena: 59 000 zł Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy | Biała | gm. Dobrzany | potencjał inwestycyjny Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł9 274 m² 156,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny, w pełni uzbrojony teren inwestycyjny o powierzchni 9 274 m , położony w miejscowości Biała w powiecie prudnickim. Działka znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Biała

Biała,zachodniopomorskie

174 000 zł62 m² 2 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Fidosz Consulting prezentuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi położonymi w Białej, gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Dom o powierzchni 62 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biała

Biała,wielkopolskie

145 827 zł1 473 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki w leśnym zakątku? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Białej w gminie Trzcianka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biała

Biała,dolnośląskie

428 250 zł2 855 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2854m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Biała, uchwała: mpzp Nr: XXXVIII/233/06, data uchwalenia: 2006-04-25 , Dziennik urzędowy:.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki zlokalizowanej w gminie Kłobuck w miejscowości Biała. Działka o powierzchni ok 3000 m2. Szerokość działki ok 20 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Nowoczesny dom w Białej, osiedle Kołłątaja Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 140 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biała

Biała,śląskie

5 000 zł424 m² 11,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 838 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje budynek produkcyjno - magazynowo - biurowy na wynajem znajdujący się w miejscowości Biała w powiecie Kłobuckim gm. Kłobuck. Przedmiot najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Biała,dolnośląskie

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości prezentuje w swojej ofercie działki budowlane. + cicha i spokojna okolica + plan miejscowy rm1 + możliwość wyboru z 7 działek. RM1 tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 758 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przy tej wyjątkowej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych! Chcesz skorzystać z kompleksowej pomocy? Oferujemy również bezpłatne usługi pośrednictwa kredytowego, które.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 100 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: marta Wolf Tel.   Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 3100 m , położonej w sercu malowniczych Borów Tucholskich, w miejscowości Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Biała,śląskie

690 000 zł390 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Biała, gmina Kłobuck, nieruchomość produkcyjno-usługowo-mieszkalna na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość produkcyjno-usługowo-mieszkalną zlokalizowaną w miejscowości Biała gmina.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł2 002 m² 70,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki gruntu składającej się z dwóch geodezyjnie wydzielonych działek o powierzchni 1001m 2 każda i łącznej powierzchni 2002m 2 w Białej , gm. Zgierz. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł1 570 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1570 m2 położona w miejscowości Biała (gm. Trzcianka / powiat czarnkowsko-trzcianecki) usytułowana na cichym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł2 389 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinna o powierzchni 2389 m2 w miejscowości Biała (gm. Trzcianka) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zgierska

Biała,łódzkie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , położony na dużej działce o powierzchni 1946 m przy ulicy Zgierskiej w Białej. Nieruchomość idealna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij